Nagrody i wyróżnienia

III Nagroda - Perła Eskulpa w kategorii usługi dla sektora medycznego - zakupy grupowe dla Szpitali dla Supra Holding w ogólnopolskim konkursie Perły Medycyny

2014

Ogólnopolski Konkurs Medyczny PERŁY MEDYCYN to prestiżowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wartych uwagi przedsięwzięć promujących wysokie standardy w branży medycznej w Polsce. Perła Eskulapa" jest główną nagrodą w przyznawana w konkursie - to symbol profesjonalizmu, rzetelności  i odpowiedzialności  firmy na każdym etapie działania.
 

Supra Holding firmą Rzetelną w Biznesie

2014

W czerwcu 2014 Supra Holding S.A. otrzymała wyróżnienie Rzetelni w Biznesie. Nagroda promuje  przedsiębiorstwa, które poprzez swoje osiągnięcia w zarządzaniu oraz wiarygodność w prowadzeniu biznesu z poszanowaniem zasad etycznych reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom. Nagrodzone firmy z rzetelnością podchodzą do swoich klientów, kontrahentów i pracowników. Dla tych firm praworządność, zasady etyczne to podstawa do działania, a terminowość  w płatnościach oraz najwyższa jakość oferowanych produktów i usług to priorytet. Wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości pracy organizacji, menedżerów i właścicieli.